Bakon BK808 Silikon Tabancası 60 Watt

Ürün Açıklaması

F

arklı kullanım amaçlarına göre sıcaklığı 100° ile 220° arasında ayarlayabileceğiniz Bakon BK808 Silikon Tabancası 60 Watt , silikon çıkışını daha kolay ve akıcı olmasını sağlayan “bakır uç”a sahiptir. Mükemmel PTC Seramik ısıtıcı sayesinde PTC seramik ısıtıcı sayesinde, elektriği iki plakaya temas ederek alır ve tabancanın ne kadar ısınması gerektiğini belirleyerek 2 dakika içinde “yeterli ısı”ya ulaşabilir. Üzerindeki on/off anahtarı da enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar. Dahili bekleme standı ile çalışmaya güvenle ara verebilirsiniz. Konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliği ön planda tutularak tasarlanan, darbeye dayanıklı malzeme ile üretilen sıcak silikon tabancası uzun ömürlüdür.

Elektrik ve elektronik başta olmak üzere kozmetik, el sanatları, inşaat, mobilya, tekstil gibi çeşitli sektörlerde kullanılan silikon tabancası ile pek çok şey yapmak mümkün. Ev ve işyeri kullanımına uygun tabanca ile ahşap, metal, plastik (PVC vs) maddeler üzerinde işlem yapılabilir. Kaymaz, yapışkan, iz bırakmaz, koku yapmaz.

PTC Seramik Isıtıcı

Elektriği iki plakaya temas ederek almakta ve tabancanın ne kadar ısınması gerektiğini belirleyerek 2 dakika içerisinde yeterli ısı’ya ulaşabilmektedir.

Tasarım

On/off Anahtarı ve dahili sigorta ile güvenli kullanım,Alüminyum Alaşım Uç ile pürüzsüz yapıştırma sunar

Uzun Kullanım Ömrü

Tasarımındaki dayanıklı malzeme sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Dahili Bekleme Standı

Çalışmalarınıza ara verdiğinizde ilave desteğe gerek kalmadan gövdeye monteli bekleme standı sayesinde çevre ve ürün güvenliğini sağlar.

Mükemmel Kavrama Özelliği

Konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliğine sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler