Bakon BK602S Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu

Bakon BK602S Intelligent 2 in 1 Platform serisi Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin lehimlenmesi ve sökülmesi için gerekli olan istasyon ile yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için birlikte tek gövde şeklinde tasarlanarak üretilmiştir.
 
Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. Her iki modülün de ayrı güç anahtarları vardır ve bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilir.
Son derece sessiz çalışan Bakon BK602S Intelligent 2 in 1 Platform serisi Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık  geniş LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.
 
Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanı sıra, Bakon BK602S Intelligent 2 in 1 Platform serisi Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarı ve hava hacmi ayarlarını kaydetme özelliğine sahiptir. Sıklıkta kullanılan sıcaklıkla bağlantılı farklı değerlerdeki sıcaklık verilerini, tek tuş ile, sık ayarlara 3 farklı sıcaklık değer seçeneği olarak  kaydedebilir bu sayede  yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar. Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

Lehimleme Havya kol için ise otomatik uyku süresini ayarlayabilirsiniz. (Aralık: KAPALI, 10-60 dakika)
Lehimleme kol için Uyku modu açıkken, kol havya standında ve sallanmaz ise , ayarladığınız zaman içerisinde, ayarlanan zamana kadar otomatik olarak uykuya geçer. Uyku sıcaklığı 180 ℃ olduğunda ekranda “—” görüntülenir, “SLEEP” uyku sembolü yanar. Uyku modundan çıkmak istiyorsanız, kolu havya rafından çıkarın ve hafifçe sallayın, sistem hemen çalışma durumuna girer.

Şifre belirleme ve kilitleme teknolojisi ile sıcaklık ayarlarınızı kaydedebilir sıcaklık stabilitesini koruyabilirsiniz.
Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.
Bakon BK602S Intelligent 2 in 1 Platform serisi Havya İstasyonu, ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK602S Intelligent 2 in 1 Platform serisi Havya İstasyonu lehim için gerekli olan ısıya ulaşması yalnızca 15 saniye sürer.
Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.
Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

[1] Adet BK602S Ana Ünite

[1] Adet Lehim Kolu                     

[1] Adet Lehim Kolu Standı

[1] Adet Sıcak Hava Kolu

[1] Adet Sıcak Hava Kol Standı

[2] Adet Çapraz Vidalar 

[5] Adet Nozul

Marka
Bakon
Model 
BK602S                
Ürün Kodu
12.02.06.02
Güç Tüketimi 
640W
Sıcak Hava Sıcaklık Aralığı 
100 ℃~500 ℃    
Hava Hacmi Aralığı/Maksimum Hava Hacmi 
120L/dk          
Lehimleme Havya Gücü
 90W(Max)
Lehimleme Sıcaklık Aralığı 
180 ℃~480 ℃    
Çalışma Ortam Isısı
0~40 ℃ / 32~104 ℉
Depolama Ortamı/Sıcaklığı
-20~80 / -4~176 ℉ / 35%~60%             
Ekran Tipi
HD LCD Ekran        
Fan Tipi
Fırçasız Vortex Fanı
Sıcaklık Kalibrasyonu
Dijital Kalibrasyon 
Sıcaklık Kontrol Metodu 
Mikrobilgisayar P.I.D             
Hızlı Ayarlar 
CH1/CH2/CH3   
Programlanabilir Uyku 
✓ 
Fan Arıza Uyarısı
✓ 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
✓                            
Düşük Sıcaklık/Yüksek Sıcaklık Uyarısı
✓ 
Rezistans/Sensor/Arıza Koruma
✓ 
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV
Topraklama Direnci 
≤2Ω                           
Parola Şifre Koruma 
✓      
Lehimleme Kol Modeli 
 
Sıcak Hava Kol Modeli 
 
Uyumlu Havya Uç Modeli
            
Lehimleme Kol Rezistans Modeli 
 
Sıcak Hava Kol Rezistans Modeli 
 
Boyut
160×165×105 mm   
Ağırlık
≈1.75Kg/≈1.5 kg

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz