Sunline SL-HG12D 2000 W Dijital Sıcak Hava Tabancası

Ürün Açıklaması

E

rgonomik tasarımıyla kolay kullanım yaratan dijital sıcak hava tabancası en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Çok bilinmeyen ancak tamirat, tadilat işlemlerinde tahmin ettiğinizden daha fazla kullanacağınız bir tadilat ustasını size sunuyoruz.

50 °C ile 600 °C çift sıcaklık ayar konumuna sahip, LED dijital ekran sayesinde sıcaklık ayarını dilerseniz kademesiz olarak ayarlayabileceğiniz gibi Sıcak Hava üfleme debisini de kullanım amacınıza göre ayarlayabilirsiniz.

2000 Watt gücündeki Sunline SL-HG12D Sıcak Hava Tabancası; boya söküm, metal su borularının buz çözülmesi (defrost), plastik ve türevi ürünlerdeki lehimleme, ısı ile küçültme daraltma, duvar kağıdı söküm ve bazı metal kaplamaların şekillendirme işlemleri gibi sıklıkla yaptığınız uygulamalarda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Ergonomi

Tasarımındaki malzeme sayesinde kolay tutma ve konforlu kullanım sunar.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlandı boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi

İzolasyon

Çift yalıtım standartlarına uygun üretildi.

Aksesuar

Farklı tür çalışmalarınız için farklı 7 standart nozul içerir.

Termal Koruma

Tehlikeli yüksek sıcaklıklara ulaşılması halinde cihazı kapatan termal koruma sistemine sahiptir.

Dijital Ayarlanabilir

Üfleme debisi ve sıcaklık değerleri 50 °C-600 °C arasında ayarlanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler