Sunline Silikon Mum 7.4 mm-30 cm

Ürün Açıklaması

L

ehimleme işlemlerinde kullanılan yardımcı elemanlardan biri olan silikon mumlardır. Yapıştırıcı ya da izole amaçlı kullanılan mumlar, silikon tabancaları ile kullanılır. Sunline Silikon Mum (7.4 mm-30 cm) elektrik ve elektronik işlemlerin yanı sıra kozmetik, el sanatları, inşaat, mobilya, tekstil gibi sektörlerde yaygın kullanım alanına sahiptir. Silikon mum çeşitleri Sunline markası ile farklı ölçülerde sunulmaktadır.

Mukavemet

Mükemmel yapıştırma ile uzun ömürlü mükemmel izolasyon sağlar.

İdeal Yardımcı

İzolasyon ve yapıştırma amaçlı tamirat, tadilat ve imalat işlerinizde yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler