Sunline 853D+ 3A Havya İstasyonu

Hızlı ve Pratik Sunline 853D+ 3A Havya İstasyonu

S

unline 853D+ 3A Havya İstasyonu; hızın ve pratikliğin önemli olduğu elektrik ve elektronik sektörlerinde teknik servislerin tüm ihtiyaçlarını bir araya getiren bir üründür. Teknolojiyi, kompakt tasarımı, onarım için gerekli tüm cihazları birleştiren havya istasyonu, 3 fonksiyonu barındırmaktadır:

  • Ayarlanabilir 30V / 3 A DC Güç Kaynağı
  • Sıcak Hava İstasyonu
  • Lehim İstasyonu

entegre edilerek yenilikçi tasarımla üretilmiştir.

Sunline 853D+ 3A Havya İstasyonu kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kasa içerisine entegre edilen 3 fonksiyonel özelliği, “çift çekirdekli işlemci” sayesinde birbirinden bağımsız olarak çalıştırabilirsiniz. Kombine DC Power Supply cep telefonu için güç sağladığı gibi, aynı zamanda LED gösterge aracılığıyla RF sinyal gücünü de algılayarak ölçümleme özelliğine sahiptir.

Son teknolojiyi kullanan mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D, ayarlanmış olan sıcaklığı sapma olmadan doğru değerlerde sabitleyerek doğru çalışmanızı ve verimliliğini en üst seviyeye taşımanızı sağlar. ABS, anti-kilit fonksiyonu ise maksimum güvenlik sunar. Fan beklenmedik bir şekilde fonksiyon ve çalışma kararlılığı sorunu oluşturduğunda sistem; kullanıcı ve çevre güvenliğini sağlamak için hemen lehimleme istasyonu ve güç kaynağını çalışmasını keser. Bu da maksimum güvenle işlemlerinizi yapabilirsiniz demektir.

ABS

Benzersiz ABS, anti-kilit fonksiyonu maksimum güvenlik sağlar.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

3 in 1

Ayarlanabilir 30V / 3A DC güç kaynağı, sıcak hava istasyonu ve lehimleme istasyonu entegre edilerek yenilikçi bir tasarım ile üretildi.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Dc Power Supply, Lehim ve Sıcak Hava İstasyonu için bağımsız 3 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler