Sunline 853D 2A Havya İstasyonu

3 Fonksiyonlu Havya İstasyonu

Y

enilikçi tasarımıyla güç kaynağına sahip, lehim ve SMD lehim sökümü yapan istasyon; üstün teknolojik özellikleri ile teknik servisler ve üreticiler tarafından tercih edilmektedir.

Mili amperleri okuyabileceğiniz 4 haneli dijital LED ekrana ve extra 5 V USB çıkışa sahip üründe; ayarlanabilir 30V/5 A DC güç kaynağı, sıcak hava istasyonu ve lehimleme istasyonunu bir arada yer almaktadır. Tüm onarım, bakım ve tamir servislerinde ihtiyaç duyulan 3 özelliği barındıran lehim istasyonu, ergonomik tasarımıyla da kullanım kolaylığı sunar.

Sunline 853D 2A Güç Kaynaklı Lehimleme ve Lehim Söküm İstasyonu; kasa içerisine entegre edilen özelliklerden biri olan çift çekirdekli işlemci sayesinde birbirinden bağımsız olarak çalışabilir. ESD tasarım ile statik elektriğin yol açabileceği hasarları engeller. Sunline 853D 2A; P.I.D (Mikrobilgisayar Sıcaklık Kontrolü) sayesinde de sıcaklığı, doğru değerlerde sabitleyerek çalışma doğruluğu ve verimliliğini en üst seviyeyede sunar. ABS, anti-kilit fonksiyonu ise maksimum güvenlik sağlar.

Fan beklenmedik bir şekilde fonksiyon ve çalışma kararlılığı sorunu oluşturursa sistem; kullanıcı ve çevre güvenliğini sağlamak için hemen hava istasyonu ve güç kaynağını çalışmasını keserek maksimum güvenlik sağlar. Hızlı teknik servis hizmeti sayesinde de cihazı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ABS

Benzersiz ABS, anti-kilit fonksiyonu ile maksimum güvenlik sağlar.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

3 in 1

30V/2A DC Güç Kaynağı, Lehimleme istasyonu ve Lehim Sökme İstasyonu bir arada

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D.

Son teknoloji mikroçip yazıllımı teknolojisi ile donanıma ilave edilen ”sıcaklık doğruluğu ve sabitleme” sistemine sahiptir.

LED Ekran

DC power supply, lehim ve sıcak hava istasyonu için bağımsız 4 Adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler