Sunline 926 Lehim İstasyonu

Küçük ve Hızlı Sunline 926 Lehim İstasyonu

M

aksimum hızlı ısınma, rahat taşıma, konforlu kullanım özelliğine sahip Sunline 926 Isı Kontrollü Lehim İstasyonu, küçük boyutlarıyla her alanda kullanılabilir.

Kalitesiyle uzun kullanım ömürlü havya istasyonu, elektronik ürün montajı, elektrikli ürün bakım ve onarımında profesyonellerin en büyük yardımcısı olacak.

Uzun Ömür

Uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım için lehimleme kolu sapı ile çelik boru arasında ısı yalıtım halkasına sahiptir.

Güvenlik

Kulp ve plakalarda yüksek ısı hasarlarını önlemek için yalıtım teknolojisi ferro alaşım bileşenler ile üretilmiştir.

Materyal

Lehimleme kolu metal aksamı yüksek mukavemetli çelik (304) ile üretilmiştir.

Portatif

Üretim aşamasındaki kompakt tasarım ile küçük boyutlarda ve taşınabilir imal edildi.

Ergonomik

Kompakt tasarımı sayesinde son derece rahat kullanım ergonomisi sunar.

Hız Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji ile tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler