Kalem Havyalar

Sunline Kalem Havya
SL-907 60 Watt

Sunline Kalem Havya
SL-908 60Watt

Sunline Kalem Havya
SL-928D 75 Watt

Sunline Kalem Havya Seti
SL-947-I 45 Watt

Sunline Kalem Havya
SL-947-III 60 Watt

Sunline Kalem Havya
SL-947-IV 60 Watt

Sunline Kalem Havya
SL-960-II 30W/60 Watt

Onlar Bizi Tercih Ettiler

Kullanacağınız alana göre lehimleme için doğru ürünü seçmelisiniz. Lehim elemanlarını birbirine ya da devreye bağlamak adına kullanılan kalem havyalar, watt değerlerine göre sınıflandırılmıştır. 30W, 40W ve 60W seçenekleri bulunan havyalardan kullanım alanına göre uygun olan havya tercih edilmelidir.

Sunline Kalem Havyalar yüksek ısılara ulaşabilir ve ısıyı dağıtmadan uygulamalarınızı gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Kaliteli lehim için, kaliteli havya kullanımının önemi büyüktür. Havyakullanımında kaliteyi; ısınma süreleri ve ısıyı havya ucundan diğer bölgelere mümkün oldukça az yayma ergonomisi belirler. Sunline Kalem Havyalar bu kalite kriterleri göz önüne alınarak üretilmiştir.

Kalem Havyalar; bakım ve onarım yapmak isteyen profesyonel ve hobi severler için ergonomik kullanıma sahiptir. Elektrik ve elektronik devrelerde lehimle yapmak için gerekli yüksek ve hızlı ısıyı sağlamaktadır.

Kalem havya gövdesi, ısıya yalıtımlı olduğu için lehimleme yaparken herhangi bir ısı kaybı olmaz. Darbeye ve Isıya dayanıklı tutma sapının ergonomik tasarımı rahat ve kolay bir kullanım sunar. Sunline ürünlerinde seramik ısıtıcı havyanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Lehimleme işlemleri yapıldıkça eskiyen uçlar, değiştirilebilir durumdadır. Sunline ile edinebileceğiniz yedek parçalar ile uzun süreler boyunca kalem hayvanızı kullanabileceksiniz. Ayrıca değişik havya ucu seçeneği ile farklı işlemlerinizde de kalem havyalarınızı kullanabilirsiniz.