Sunline 12 Volt 20.8A SMPS Adaptör

Ürün Açıklaması

C

ihazlarınız için gerekli olan 12 volt’luk enerji ihtiyacınızı en verimli olarak 20.8 A SMPS Adaptör size sağlar. AEE yönetmeliklerine uygun olarak üretilen metal kasa Sunline SMPS Adaptör; 220 volt şehir şebeke elektriğini sorunsuz bir şekilde “12 volt”a dönüştürür.

SMPS Adaptör ağırlıklı olarak kapalı iç mekanlarda, güvenlik ve led aydınlatma sistemlerinde kullanılır. Güvenlik sistemlerinde; gece görüşlü “Ir Led”li kamera gün ışığında 0,8 amper, gece ortamında 1,2 amper akım çektiği için bu tür sistemlerde SMPS Adaptörler % 30 marjlı kullanılmalıdır.

Koruma Sınıfı

IP 20

AEEE

AEEE yönetmeliklerine uygun olarak üretilmiştir

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler