Paco 12V 2000 Watt İnvertör

Uluslararası Standartlarda Güvenli İnvertör

U

zman Paco ekibi ve güçlü Ar-Ge desteğiyle geliştirilen invertörler, CB, CE, IEC60950, EN61000, 2006/28/EC uyumlu üretilir. Paco invertör; şehir elektrik enerjisinin olmadığı veya sorunlu olduğu yerlerde 12 volt aküden 220 volt elektrik üretip; motor, klima, buzdolabı, gibi hem büyük hem de hassas elektronik cihazların sorunsuz çalışmasını sağlar. Yüksek frekans teknolojisi kullanılarak dizayn edilen Paco İnvertör; araçlar, tekneler, kamplar, karavanlar, rüzgar, güneş enerji uygulamaları için mükemmeldir.

Düşük akü, zayıf akım, kısa devre gibi hasar verebilecek durumlara karşı koruma ve uyarı sistemleri ile donatılan invertör eşsiz bir güvenlik sunar. Giriş ve çıkışlarda aşırı yük gibi hasar verebilecek durumlarda “aşırı yük koruma sigorta sistemi” ile donatılan Paco invertörler; düşük akü voltajlarında ise herhangi bir hasar oluşmaması için otomatik algılama ve kapanma özelliğine sahiptir. 2000 Watt invertör termal koruma özelliğine sahiptir ve sıcaklık 65°+ olduğunda fan otomatik olarak devreye girer. Paco 12V serisindeki invertörler istenen yere rahatlıkla taşınabilir.

2000 Watt

İdeal ve sürekli çıkış gücü 2000, demoraj çıkış voltajı ise 4000 watt’tır.

Termal Koruma

Sıcaklık 65”C + ‘ye ulaştığında sıcaklığa duyarlı fan soğutma otomatik olarak devre girer.

Eşsiz Güvenlik

Düşük akü, zayıf akım, kısa devre gibi hasar verebilecek durumlara karşı koruma ve uyarı sistemleri ile donatıldı.

Otomatik Kapanma

Giriş voltajının zayıflaması durumunda hasara neden olmayarak otomatik olarak kapanır.

Ultra Kompakt

Kompakt tasarımı sayesinde portatif taşınabilir son derece hafiftir.

%90 Verimlilik

Ürün geliştirme ve ürün üretiminde uluslararası en gelişmiş yüksek teknoloji ekipmanları ile üretilerek %85-90 verimliliğe ulaşması sağlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler