Sunline 8069 LED 3X Akrobat Mercek

Ürün Açıklaması

B

akım, tamir, montaj, söküm ve onarım yaparken hassas çalışmayı gerektiren ince detayları görmekte zorlanıyorsanız Sunline 8069 LED 3X Akrobat Mercek, tasarımındaki 3 diopter ve 12.70 cm’lik cam lensi size net görüş sağlar. Ergonomik yapısıyla kolayca kullanılan akrobat mercek, üzerindeki son teknoloji ürünü dahili 108 adet LED aydınlatma sayesinde daha keskin görüş sunar.

Işıklı mercekler, mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak sabitlenir ve konforlu bir çalışma ortamı yaratır. Akrobat kolları sayesinde ise büyütecin pozisyonunu istediğiniz açıya göre ayarlayabilirsiniz. Büyüteci kullanılmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı kapatarak saklayabilirsiniz.

Sunline Masa Bağlantılı LED Işıklı Büyüteçler, elektronik devrelerin tamiratı, onarımı, bakımı, güzellik salonu uygulamalarında kullanılmaktadır. Altın, gümüş gibi değerli maden imalathanelerinde, metal işçiliğinde ve metalurji gibi çok sayıda sektörde ışıklı akrobat lamba kullanılabilir.

Ergonomi

Mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak kolaylıkla kullanılabilir.

LED Aydınlatma

Üzerindeki dahili 108 adet LED aydınlatma sayesinde daha keskin görüş elde edilir.

Güvenlik

Büyüteci kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.

3 Diopter Lens

Tasarımındaki 3 diopter ve 12.70 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Akrobat

Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlanabilir.

Uygulama Alanları

Sağlık, cilt bakımı, kuyumculuk, elektronik, tıp, ziraat, metalurji gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler