Sunline 8062D3-LED 8X Akrobat Mercek

Ürün Açıklaması

S

ağlık, cilt bakımı, kuyumculuk, elektronik, tıp, ziraat, metalurji gibi pek çok sektörde tercih edilen akrobat mercekler, mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak sabitlenir ve size konforlu bir çalışma ortamı yaratır. Akrobat kolları sayesinde istediğiniz görüş açısına göre gerekli pozisyonu sağlayabilirsiniz. Büyüteç kullanılmadığı zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı kapatılarak güvenle saklayabilirsiniz.

Çıplak gözle görülmesi mümkün olmayan, Sunline 8062D3 LED 8X Akrobat Mercek; tasarımındaki 8 diopter ve 17.78 cm’lik cam lensi ile rahat bir görüş sunar. Kolay kullanım sağlayan ergonomik tasarıma sahip mercek, üzerindeki son teknoloji ürünü dahili 108 adet LED aydınlatma sayesinde de daha keskin görüş elde etmenizi sağlar.

Ergonomi

Mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak kolaylıkla kullanılabilir.

Aydınlatma

Üzerindeki dahili 108 adet şapka tip LED aydınlatma sayesinde daha keskin görüş elde edilir.

Güvenlik

Büyüteci kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.

8 Diopter

Tasarımındaki 8 diopter ve 17,78 cm cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Akrobat

Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlanabilir.

Uygulama Alanları

Sağlık, cilt bakımı, kuyumculuk, elektronik, tıp, ziraat, metalurji gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler