Sunline SL-18 200X USB WIFI Dijital Mikroskop

Ürün Açıklaması

T

eknolojik özellikler ile donatılan SL-18 200X, wi-fi özelliği ile size kablosuz kullanım keyfi sunar. iPhone, iPad ve tüm android cihazlarda kablosuz kullanılabilen dijital mikroskop, 720P HD çözünürlükte video ve fotoğraf kaydı ve aktarımı yapabilir.
Sunline dijital mikroskop ile dilediğiniz kadar görüntü kaydedebilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınızın USB girişine bağlantı yaparak da kullanabileceğiniz dijital mikroskop, çıplak gözle göremeyeceğiniz nesneleri 200X HD çözünürlükte büyüterek çok detaylı görmenizi ve tespit yapmanıza olanak sağlar.

Mükemmel kompakt tasarıma sahip Sunline SL-18 200X USB WIFI Dijital Mikroskop, ayarlanabilir yüksekliğe sahip standıyla ergonomik kullanım sağlar. Mikroskop; hafifliği ile her yere rahatlıkla taşınabilir. Şarj edilebilir li-lion pilleri sayesinde herhangi bir bir güç kaynağına bağlı olmadan 90 dakika boyunca çalışabilir.

Sunline SL-18 200X Dijital Mikroskop ile görüntülediğiniz elemanların, çap, yarıçap, açı, üç nokta gibi ölçümlemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrica görsellerin üzerine metin ekleyerek düzenleyebilir ve daha sonraki analizler için kaydedebilirsiniz.

PCB kartlarda endüstriyel hassas üretim, kontrol ve tamir aşamalarında kullanılan Sunline Dijital Mikroskop; tekstil ve baskı sektöründe, eğitim sektöründe, sağlık alanında saç ve cilt muayenesinde, mikrobiyolojik gözlemde ve kuyumculuk sektöründe kullanılmaktadır.

Wi-Fi

Kablosuz kullanım rahatlığı ve keyfi sunar.

720P HD

Nesnelerin çok ayrıntılı analizi için 720P yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesine sahiptir.

Ölçümleme

Sürekli hat, yarıçaplı çember, çember çap, her hangi bir açı, üç nokta açı gibi ölçümleme kabiliyetine sahiptir.

Şarj Edilebilir Pil

Şarj edilebilir lityum pilleri sayesinde 90 dakika çalışır.

Video & Fotoğraf

Yüksek çözünürlükte video ve dilediğiniz kadar fotoğraf kaydı yapabilme olanağı sunar.

Düzenleme & Metin Ekleme

Fotoğrafa metin ekleyerek düzenleyebilir ve daha sonraki analizler için kaydedebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler