HoldPeak HP-860A Pensampermetre

Ürün Açıklaması

3

000 ampere kadar ölçüm yapmak üzere geliştirilen HP-860A Pensampermetre; True RMS, aşırı akım koruması, düşük güç tüketimi özelliklerini barındırır. Özgün bir tasarıma sahip, 6000 basamaklı LCD çift ekran sayesinde değerleri kolay okursunuz. Sıcaklık ölçümlerini ise Santigrad veya Fahrenayt seçenekleri ile yapabilirsiniz. Sürekli istikrarlı ve hatasız gerçek verilere ulaşma imkanı veren ölçüm aleti; petrol, iletişim, imalat, savunma, elektrik elektronik, kimya gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılır.

HoldPeak dijital ölçü aletleri; kullanıcı dostu özellikleri, kullanım ergonomisi, ince ve hafif boyutuyla istenen yere götürülebilir.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Çift Ekran

En yeni kullanım ergonomisi; çift ekran teknolojisi

Bar Grafik LCD Ekran

Yüksek çözünürlükteki LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmaz 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

True RMS

Hatasız kesin gerçek verilere ulaşmak için True RMS özelliğine sahiptir.

C/F

Sıcaklık ölçümlerinde santigrad veya fahrenayt seçeneklerine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler