HoldPeak HP-90E Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

G

enel devre tasarımındaki, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A/D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde HP-90E Dijital Multimetre güvenli bir kullanım sunar. Kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) özelliğiyle istikrarlı verilere ulaşma imkanı yaratır. 22 mm boyutlarında karakter gösterim özelliğindeki 3½ inç göstergeli, 4000’e kadar basamak gösteren LCD ekran ile mükemmel okuma sağlar.

Dijiltal Multimetre; güç kaynağındaki akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanma özelliği de güvenle kullanım için tasarlanmıştır. Darbeye dayanıklı malzeme ile üretilen cihaz, yüksek performansa sahip yapısıyla uzun süre kullanılabilir.

DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç kondansatör,sıcaklık Duty cycle ölçümlerinde kullanılır. HoldPeak Multimetre, kullanıcı dostu tasarımı, ince yapısı, taşınabilir boyutuyla rahatça kullanılabilir.

LCD Ekran

22 mm karakter yüksekliği ve 3½ basamaklı, 4000′e kadar olan verilerin LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

CDS

Ekran aydınlatmasını otomatik olarak düzenleyen CDS sensörüne sahiptir.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme ile kolay kavrama ve düşmelere karşı darbeyi emme özelliğine sahiptir.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD Ekran Arka Aydınlatma sistemine sahiptir.

Otomatik Kapanma

Herhangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dakika bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler