HoldPeak HP-90C Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

T

asarımında kullanıcı dostu özelliklere yer verilen HoldPeak HP-90C Dijital Multimetre, doğru ölçümlemenin yanında güvenli kullanım sunmaktadır. Kapasite azalmasını engelleyen anti-dropping özelliğiyle yüksek performansa sahiptir. 22 mm boyutlarında karakter gösterim özelliğindeki 3½ inç dijital LCD ekran sayesinde net okuma sunar.

Dijital Ölçü Aleti, genel devre tasarımındaki, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A/D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme fonksiyonuyla güvenli kullanım sağlar. Güç kaynağından geçen akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanır. Dijital ölçüm cihazı, DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, transistor, direnç kondansatör, hFE parametre ölçümlerinde kullanılır.

Rahat taşınabilir boyutu, ergonomik kullanımı, darbeye karşı korumalı malzemesi ile dilediğiniz yere götürebilir ve ölçümlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 22 mm ve 3½ basamaklı LCD ekran ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Koruma Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliğine sahiptir.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD Ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmaz ise 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler