HoldPeak HP-90A Dijital Multimetre & Kapasitemetre

Ürün Açıklaması

P

rofesyoneller tarafından en çok tercih edilen ölçü aleti HoldPeak Multimetre, kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısıyla, sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar. 22mm boyutlarında karakter gösterim özelliğindeki 3½ inç dijital LCD ekran ise size değerleri mükemmel okuma imkanı verir.

Genel devre tasarımındaki, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği ile de, güvenli bir kullanım sunar. Güç kaynağındaki akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanan multimetre; DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, transistor, direnç kondansatör, hFE parametre ölçümlerinde kullanılır.

Kullanıcı dostu özellikler ile donatılan, yüksek performansıyla işinizi kolaylaştıran HP-90A Dijital Multimetre, ince tasarımlı, taşınabilir boyutuyla istediğiniz yerde ölçüm yapmanızı sağlar. Elektronik tasarım, üretim, onarım ve test evrelerinde kullanım için idealdir.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 22mm ve 3 1/2 basamaklı LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlandı boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Koruma Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmaz, 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler