HoldPeak HP-37C Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

T

emassız AC voltaj tespit (NCV) özelliğinin yanı sıra ortamdaki ışık algılamasını yapan ekran aydınlatmasını otomatik olarak düzenleyen CDS sensör, HoldPeak Multimetre’yi emsalsiz kılan özelliklerdendir.

İnce boyutlu, hafif taşınabilir tasarlanan HoldPeak HP-37C Dijital Multimetre, etrafındaki elastik malzeme sayesinde konforlu tutuş sunar. Düşme durumlarına karşı darbeyi emme özelliği sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. LCD Ekranı; karakter yüksekliği 25 mm ve 6000 basamağa kadar LCD bir ekranıyla kolay ve net okuma imkanı sağlar.

Dijital Ölçüm Cihazı; kapasite azalmasını engelleyen anti-dropping özelliğiyle sayesinde istikrarlı veriler elde etmenizi sağlar. Aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde multi metre; güvenli bir kullanım sunar. DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, duty cycle, sıcaklık, pil testi, pozitif diyot gerilim düşme ve sesli süreklilik test ölçümleri için kullanılabilir.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 25 mm, LCD ile 6000 basamağa kadar veriyi kolay ve net okuma sağlanmıştır.

NCV

Eşsiz temassız AC voltajı tespit özelliğine sahiptir.

CDS

Ekran aydınlatması otomatik olarak düzenleyen CDS sensörüne sahiptir.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Ergonomi

Fonksiyon anahtarı kullanımı son derece konforlu ve kolaydır.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay kavrama ve düşmelere karşı darbeyi emme özelliği sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler