HoldPeak HP-37B Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

E

rgonomik tasarımlı HoldPeak HP-37B Dijital Multimetre, etrafındaki elastik malzeme sayesinde konforlu tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar. Karakter yüksekliği 25 mm ve 6000 basamaklı LCD ekranıyla kolay ve net okuma imkanı verir. Kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) sayesinde istikrarlı verilerle yüksek bir performans sergiler.

Aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde ölçümlemeyi güvenle yaparsınız.

DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, duty cycle, sıcaklık, pil testi, temassız AC voltaj (NCV) algılama, pozitif diyot gerilim düşme ve sesli süreklilik test ölçümleri için kullanılabilir. Kullanıcı dostu tasarıma sahip, güvenilir HP-37B Dijital Multimetre ince, hafif, zarif yapısıyla çantada rahatlıkla taşınabilir.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 25 mm ve 6000 kadar basamağı LCD Ekran ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

NCV

Eşsiz Temassız AC Voltaj Tespit Özelliği

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Back Light        

Otomatik LCD Ekran Arka Aydınlatma

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler