HoldPeak HP-36T Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

S

isteme entegre edilen aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği ile güvenle kullanılan HoldPeak HP-36T Dijital Multimetre, yüksek performans sağlar. Kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısıyla istikrarlı verilere ulaşabilirsiniz. Değerleri kolay ve net okuma imkanı veren 1999 basamaklı LCD ekrana sahiptir.

İnce boyutlu taşınabilir HoldPeak Multimetre, etrafındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar. DC ve AC voltaj, DC ve AC akım, direnç, pil testi, pozitif diyot gerilim düşüş, transistör ve süreklilik için hFE parametreleri ölçmekte yararlanılabilir. Kullanıcı dostu tasarıma sahip dijital multimetre, hafif yapısıyla istenen her yerde kullanılabilir. Elektronik tasarım, üretim, onarım ve test evrelerinde kullanım için idealdir.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 16 mm ve 1999’a kadar basamakların LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Portatif ve Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Koruma ve Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler