HoldPeak HP-33D Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

D

C ve AC voltaj, DC ve AC akım, direnç, pil testi, pozitif diyot gerilim düşüş, transistor ve süreklilik için hFE parametreleri ölçmek için yararlanılan HP-33D Dijital Multimetre; ev, okul, petrol rafinerisi, ulusal savunma, elektrik ve kimya endüstrisi gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

Hız ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlanan multimetre, ince boyutlu, portatif, taşınabilir bir cihazdır. Etrafındaki elastik malzeme ise kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar. Fonksiyon anahtarı kullanımı da son derece konforlu ve kolaydır.

Karakter yüksekliği 16 mm ve 3½ basamaklı LCD ekran ile verileri daha kolay okuyabilir, kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısıyla istikrarlı verilere ulaşarak performansınızı artırabilirsiniz. HoldPeak Multimetre; aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde de size güvenli kullanım sunar.

Portatif ve Taşınabilir

Boyutları rahat taşınabilmesi için ince ve zarif tasarlandı.

Koruma ve Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Ergonomi

Fonksiyon anahtarı kullanımı son derece konforlu ve kolaydır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 16 mm ve 3 1/2 basamaklı LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübitörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürünüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübitörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler