HoldPeak HP-760C LCR Metre

Ürün Açıklaması

H

areket kabiliyeti 180° olan, 3 ½ dijital 1999 LCD ekrana sahip Holdpeak 760C LCR Metre, değerlerin net okunmasını sağlar. Çift eğim A/D konverter, otomatik sıfırlama ve otomatik polarizasyon seçimi ile geniş ölçümleme aralık endikasyonu için C-MOS teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.

Aşırı yük korumasına sahip LCR Metre, 9v pil ile çalışır, güç kaynağında akım 0 olduğunda otomatik kapanır. Cihaz güvenliği için üretim sürecinde ‘mekanik bloklama sistemi’ entegre edilmiştir. Karanlıkta da komutlandırılabilen cihazın tasarımındaki elastik malzeme, kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Taşınabilir boyutlarda, ince tasarımlı dijital ölçü aleti ile farklı sektörlerde yüksek performans ile çalışılabilir.

Fonksiyon Anahtarı Gösterge Lambası

Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ile karanlıkta komutlandırma sağlar.

Koruma Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

LCD Ekran

22 mm karakter yüksekliğine sahip LCD ile 3½ dijit 1999’a kadar basamağın kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Mekanik Bloklama Sistemi

Cihaz güvenliği için ölçüm aletine entegre edilen ‘’Mekanik Bloklama Sistemi’’ne sahiptir.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Darbeye Dayanıklı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler