HoldPeak HP-36D Kapasitemetre

Ürün Açıklaması

I

nce boyutlu, taşınabilir bir cihaz olan HoldPeak 36D Kapasitemetre, etrafındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar. Manuel arka ekran aydınlatması da bulunan, 1999 basamağa kadar veriyi LCD ekran sayesinde değerleri net olarak okuyabilirsiniz.

HoldPeak 36D kapasite metre, kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısıyla istikrarlı veri elde etme imkanı vererek performansınızı artırır.

Dijital ölçüm aleti ile süreklilik için hFE parametreleri ölçebilirsiniz. Numerik analiz, bilinmeyen kapasite ölçümü, kapasite eşleşen kablo, şalter ve elektronik baskı devrelerde kapasitans ölçümlerinde kullanılır. (t0.1pF ile 20.000uF arasında değişir. )

LCD

1999’a kadar basamağın; karakter yüksekliği 3 1/2 olan LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Portatif

İnce ve zarif tasarlandı boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Darbe Koruma

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Arka Aydınlatma

Manuel LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler